Özel Telepati 2 - Hakkında

Özel Telepati 2 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde zihinsel engel, öğrenme güçlüğü-disleksi, yaygın gelişimsel bozukluk-otizm, işitme, görme, bedensel engel gibi tanıları olan çocuklarımız yararlanmaktadır.

Misyonumuz

Desteğe ihtiyaç duyulan alanla ilgili öğrenci, aile ve bireylerin yaşadıkları sorunlara karşı uzman desteği sağlamaktadır. Rehabilite edilecek birey ve ailelere, bağımsız yaşama becerisi oluşturmak aileleri sosyal ortamlara yönlendirmek ve toplumda bu alanlarla ilgili farkındalıklar sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Özel Telepati 2 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, tüm bireylere insancıl, empatik ve güleryüzlü bir anlayışın var olduğu bir yaklaşım sağlamaktadır. Bireylerin bağımsız yaşamlarına olanak sağlamak ve toplum tarafından kabullenirliklerini arttırmaktadır.

Değerlerimiz

Çalışmalarımız dürüstlük ve şeffaflık temelinde yürütürüz. Her işimiz önemlidir ihmal edilmez. Çalışmalarımızı önyargısız, koşulsuz ve iyi niyetle yaparız. Sağlıklı bir çalışma ortamının önemine inanırız. Ben değil; biz bilinciyle çalışırız, başarı hepimizindir anlayışıyla hareket ederiz. Öğrencilerimizi her yönüyle tanır, başarabileceklerine inanırız.

Okulumuz

Özel Telepati 2 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü 2002 yılında ,farklı gelişim gösteren Özel çocuklar ve aileleri için açılmış Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel eğitim merkezidir.

HİZMETLER

 
FİZİK TEDAVİ
FİZİK TEDAVİ
 
ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ
ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ
 
OKUMA YAZMA EĞİTİMİ
OKUMA YAZMA EĞİTİMİ
 
GRUP EĞİTİMİ
GRUP EĞİTİMİ
 
AİLE DANIŞMANLIĞI
AİLE DANIŞMANLIĞI
 
DİL KONUŞMA EĞİTİMİ
DİL KONUŞMA EĞİTİMİ


Aşağıdaki linkten bize ulaşın

 İletişim
etiket

whatsapp